Beseda s žáky Základní školy a Mateřské školy při dětské léčebně, Janské Lázně - MĚSTSKÁ POLICIE TRUTNOV

Beseda s žáky Základní školy a Mateřské školy při dětské léčebně, Janské Lázně - MĚSTSKÁ POLICIE TRUTNOV

Ve středu 3. 5. 2023 nás navštívil Mgr. Jan Bábik zástupce ředitele Městské policie Trutnov a koordinátor prevence kriminality.

Žáci si se zájmem poslechli poutavé vyprávění o práci policistů. Názorně jim bylo ukázáno, co je součástí výstroje policisty a jaké materiální vybavení při službě mohou využít. S nadšením si vyzkoušeli, jak odchytit např. hada, psa apod. Někteří odvážlivci si zažili „na vlastní kůži“, jaké je to být spoutaným „podezřelým“. Všem zúčastněným se společně strávený čas líbil.

Jménem všech žáků i vyučujících velice děkuji za zajímavou besedu, v letošním školním roce již druhou.

Mgr. Lenka Zmatlíková

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru