Druhá putovní výstava v naší škole v tomto roce

Ilustrace Vojtěcha Šedy z knihy Devět malých zahradníků – Rok ve školní zahradě od spisovatelky Kláry Smolíkové se objevily v odpočinkové zóně naší školy. Obrázky jsou věnovány jednotlivým ročním obdobím a tomu, co se v zahradě v jednotlivých měsících děje. Klára Smolíková k těmto obrázkům vytvořila i pracovní listy, které jsou vytvořeny pro výuku a krásně výstavu doplňují a zpestřují. Do školy zavítaly i děti z naší mateřské školky, které si obrázky prohlédly, společně jsme si o nich popovídaly a pak si odnesly několik pracovních listů, aby s nimi mohly ještě pracovat při dalších činnostech ve školce.

Opět moc děkujeme za zápůjčku Lence Imlaufové a samozřejmě paní spisovatelce Smolíkové. Díky nim máme opět zkrášlenou naši odpočinkovou zónu, ale také zpestřenu výuku vyučovacích hodin.

Mgr. Petra Štěpová