Návštěva hasičů - ZŠ a MŠ při léčebně zrakových vad, Dvůr Králové nad Labem

Návštěva hasičů - ZŠ a MŠ při léčebně zrakových vad, Dvůr Králové nad Labem

Dne 22.6.2023 jsme navštívili Hasičský záchranný sbor ve Dvoře Králové n.L.

Zde se nás ujali dva profesionální hasiči, kteří nám ukázali celou stanici i s jejím zázemím. Seznámili jsme se nejen s jejich technikou, se kterou vyjíždějí k požárům, k dopravním nehodám apod., ale ukázali nám i kde hasiči spí, cvičí, stravují se. Také jsme si povídali o tom, jak požárům předcházet, jaké vážné škody může požár udělat nejen ve městech, továrnách, při dopravních nehodách ale i v přírodě. Nakonec jsme si mohli zblízka prohlédnout hasičské auto, do kterého jsme si mohli za pomoci hasičů a paní učitelek podívat. Když jsme ze zajímavé besedy odcházeli, hasiči se s námi rozloučili houkáním hasičského auta.

Děkujeme!

Mgr. Jana Kuhnová

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru