ZÁBAVNÉ DOPOLEDNE

V pátek 22. 6. 2024 jsme se sešli před léčebnou, abychom si před koncem školního užili dopoledne jinak. Každá třída se vydala po stanovištích, kde si mohla například postavit co nejvyšší Jenga věž, ukázat své znalosti v poznávání pohádkových postav, nebo youtuberů a streamerů. Ve sportovním koutku si žáci mohli vyzkoušet svou přesnost v míření a hodu na cíl v různých obměnách. Kreativní koutek umožňoval rozvíjet svůj výtvarný talent v malování na kamínky, chodník, nebo tvorbě třídního alba. Nechybělo ani stanoviště, které namáhalo mozek, a to formou hádání-k čemu slouží vystavené předměty. Dopoledne uteklo jako voda, z veselých výrazů na tvářích se dalo vyčíst, že si ho děti užily. Přejeme všem krásné a pohodové prázdniny plné skvělých zážitků a příjemné relaxace.